Jedynym z celów, dla których powstał blog, jest dzielenie się z Wami materiałami, które sama tworzę dla swojego dziecka 🙂

Korzystam z ogólnodostępnych narzędzi, ale wiem, że nie każdy potrafi, nie każdy ma czas, chęć, możliwość itd., dlatego też raz na jakiś czas wrzucę Wam tu moje wariacje na różne tematy 🙂

Jeśli tylko macie ochotę, to łapcie i korzystajcie!

Dziś mam dla Was do pobrania i wydruku karty kontrastowe ze zwierzętami. Grafiki wybrałam dość nietypowe, ale pamiętajmy, że tak naprawdę chodzi przede wszystkim o kolorystykę, czyli właśnie kontrast pomiędzy bielą i czernią. O tym, jak widzą maluchy musicie poczytać u ludzi w tym temacie mądrzejszych ode mnie, ale jedno jest pewne – moja córeczka uwielbiała i wciąż bardzo lubi książeczki kontrastowe. Zarówno te kupione, te które dla niej uszyłam z filcu, jak i te, które przygotowałam dla niej w formie pojedynczych plansz.

Jeśli zastanawiacie się, czy takie książeczki się u Was sprawdzą, a nie chcecie kupować w ciemno, to wystarczy pobrać, wydrukować i sprawdzić, jak Wasz maluszek zareaguje na tego typu obrazki.

Z góry uprzedzam, że kreski grafik, których użyłam są dość cienkie, dlatego lepiej nadadzą się dla kilkutygodniowych maluchów niż dla „świeżutkich” noworodków.

„Książeczka kontrastowa – zwierzęta” – POBIERZ

Podziel się: